Regulamin sprzedaży

WARUNKI SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ

 

Złożenie zamówienia oznacza równocześnie akceptacje poniższych warunków.

 

Właściciel :

Tyczyńska Fabryka Urządzeń Wentylacyjnych TYWENT Sp. z o.o.
Ul. Orkana 1 ,

36-020 Tyczyn, Polska

NIP: 813-31-70-567

Bank: Bank Spółdzielczy w Tyczynie

90-9164-0008-2001-0000-0505-0001

 

Email: dh@tywent.com.pl

Internet : www.tywent.pl

Tel. +48 17 230 66 35, +48 17 221-97-12,   fax +48 17 221-93-82

 

Składanie zamówienia

 

Aby złożyć zamówienie należy wybrać pozycję towarową, określić ilość sztuk i nacisnąć przycisk „Dodaj do zamówienia”. Następnie należy przejść na zakładkę „Twój koszyk” i po sprawdzeniu zamawianych pozycji kliknąć „Zamawiam”. Po uzupełnieniu formularza z danymi Zamawiającego i akceptacji regulaminu, w celu przesłania zamówienia należy nacisnąć „Realizuj zamówienie”. Aby uzyskać pełny dostęp do serwisu należy dokonać rejestracji. .

Aby uzyskać pełny dostęp do serwisu należy dokonać rejestracji.

 

Co daje rejestracja ?

  1. nie potrzeba każdorazowo przy zamówieniu wypełniać formularza z danymi kupującego
  2. zamówienie automatycznie realizowane jest na wcześniej ustalonych warunkach z Działem Handlowym
  3. można otworzyć listę ulubionych produktów, w celu łatwego sporządzenia zamówienia
  4. Można mieć wgląd w archiwum złożonych wcześniej zamówień
  5. można pobierać dane przewidziane dla użytkowników zarejestrowanych
  6. Można zaznaczyć w komentarzach opcję przelew terminowy, jeśli kontrahent otrzymał wcześniej taką możliwość.

 

Potwierdzenie zamówienia

Po otrzymaniu zamówienia wysyłamy ofertę zawierającą wszystkie koszty, termin realizacji oraz sposób przesyłki. Zamówienie należy potwierdzić w formie pisemnej. Zamówienia niepotwierdzone nie będą realizowane.

 

Sposób płatności

  • gotówka przy odbiorze towaru (UWAGA! Usługa „za pobraniem” dotyczą płatności za towar i koszty wysyłki jedynie w formie gotówki przy dostawie)
  • przedpłata przelewem bankowym (UWAGA! Zamówienie będzie realizowane dopiero po wpłynięciu środków na nasz rachunek)

 

Anulowanie zamówienia

Istnieje możliwość anulowania złożonego i potwierdzonego zamówienia. W tym celu należy zadzwonić do nas na nr tel. +48 17 230 66 35, +48 (0-17) 221-92-18 ,+48 (017) 221-97-12, fax +48 (0-17) 221-93-82 od poniedziałku do piątku w godz. 7-15. e-mail: dh@tywent.com.pl Nie ma jednak możliwości anulowania zamówienia, które zostało już wysłane.

 

Czas realizacji

Po potwierdzeniu zamówienia towar zostanie wysłany w ciągu 48 godzin, chyba że w ramach ustaleń indywidualnych zostanie przyjęty inny termin. Czas dostarczenia przesyłki przez firmę spedycyjna to do 48 godzin w dni robocze.

 

Opłata za przesyłkę oraz sposób jej dostawy

Sprzedaż wysyłkowa realizowana jest na koszt Kupującego: - Przesyłki  dostarczane są firma spedycyjna  na terenie całego kraju.

Koszt przesyłki jest indywidualnie ustalany w dziale handlowym.

 

 Reklamacje

Po odbiorze zawartość przesyłki należy sprawdzić w obecności kuriera. W przypadku uszkodzonych lub brakujących elementów należy spisać protokół odbioru, który jest podstawą reklamacji u dostawcy. W przypadku braku protokołu odbioru urządzenia fizycznie uszkodzone nie podlegają reklamacji. Jeżeli towar ma jakieś wady techniczne lub uszkodzenia mechaniczne powstałe podczas dostawy, prosimy odesłać przesyłkę za pośrednictwem firmy ekspedycyjnej FEDex, na koszt odbiorcy. Przed podjęciem decyzji o wysyłce należy skonsultować postępowanie z reklamowanym towarem, z działem reklamacji T.F.U.W. „TYWENT”. W przypadku uzasadnionej reklamacji, wymienimy produkt na pełnowartościowy, lub jeśli nie będzie to możliwe, zwrócimy pieniądze. Przy zakupie produktów posiadających karty gwarancyjne obowiązują przepisy zawarte w karcie gwarancyjnej.

 

Zwroty

Klient ma prawo do dokonania zwrotu kupionego u nas towaru, bez względu na przyczynę, w ciągu 10 dni od daty doręczenia przesyłki. Zwrot zostanie przyjęty pod warunkiem, ze towar nie nosi śladów używania i znajduje się w oryginalnym i niezniszczonym opakowaniu. Zwracany towar należy wysłać do nas na własny koszt. Do przesyłki należy dołączyć dokument zakupu otrzymany z towarem oraz kartę gwarancyjną. Wypłatę należności zwracanego towaru dokonywać będziemy za pomocą przelewu na wskazane przez zwracającego konto bankowe. Faktura korygująca przesłana będzie Pocztą Polską na adres zwracającego. Pieniądze za zwrócony towar zostaną przelane w terminie do 30 dni od zwrotu faktury korygującej, wraz z numerem konta, na które ma zostać dokonany przelew. Po przekroczeniu terminu 10 dni od daty doręczenia przesyłki zwrot towaru nie jest możliwy.

 

Ochrona danych osobowych

Dane osobowe, które zostały nam powierzone w trakcie składania zamówienia, są chronione i są wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji zamówienia.

WO-80/W1
4725.00 zł 7200.00 zł

WO-80/W1

Zastosowanie

Wentylator kanałowy przystosowany do przetłaczaniu czynnika o gęstości nie większej od r=1,4 kg/m3. Stosowany w pomieszczeniach gdzie wymagana jest duża ilość powietrza transportowana na duże odległości m.in. w halach produkcyjnych, magazynach, maszynowniach, itp. Mogą pracować jako nawiewne lub wyciągowe.

Czytaj więcej

WO-80/W2
5198.00 zł 8500.00 zł

WO-80/W2

Zastosowanie

Wentylator kanałowy przystosowany do przetłaczaniu czynnika o gęstości nie większej od r=1,4 kg/m3. Stosowany w pomieszczeniach gdzie wymagana jest duża ilość powietrza transportowana na duże odległości m.in. w halach produkcyjnych, magazynach, maszynowniach, itp. Mogą pracować jako nawiewne lub wyciągowe.

Czytaj więcej

WTK-15

WTK-15 Wentylator do odciągu trocin, pyłów i zanieczyszczeń pochodzących z obróbki drewna i materiałów drewnopodobnych. Nowa, wzmocniona konstrukcja gwarantuje stabilną pracę przez długi czas. Wentylator wykonany jest w kwadratowej obudowie co znacznie ułatwia montaż i transport urządzenia. Szeroki zakres mocy (od 1.5kW do 15kW).

Czytaj więcej

ZWC-B

ZWC-B REKUPERATOR 4-biegowy - CICHY i WYDAJNY - energooszczędna regulacja wydajności- niskie koszty eksploatacji-cicha praca wentylatorów -wysoka sprawność

Czytaj więcej

ZOT-2N

ZOT-2N Zestaw odciągu trocin (odpylacz)do transportu odpadów powstałych w przy obróbce drewna tj. wiórów, pyłów i trocin. Przeznaczony dla zakładów przetwórstwa drzewnego.

Czytaj więcej

następujące produkty: