WENTYLATOR DACHOWY PFD-315/4 HT 3F
PFD-315/4HT
Netto
Ilość
Produkt pod zamówienie, czas realizacji zwykle 3-4 tygodni
Opis
Wentylator PFD-315/4 HT 3F
Wentylator PFD-315/4 HT 3F
Skrót najważniejszych parametrów tego modelu:
  • • Wentylator przeznaczony do przetłaczania czynników wysokotemperaturowych
  • • Przyłącz pod kanał wentylacyjny o średnicy 315mm
  • • Temperatura czynnika do 150stC
  • • Temperatura otoczenia do 40stC (na specjalne zamówienie możliwość wykonania do 100stC)
  • • Wydajność maksymalna: 3640 m3/h
  • • Ciśnienie maksymalne (spręż): 390 Pa
  • • Energooszczędny silnik o mocy 370 W
  • • Silnik 4-biegunowy (ok. 1400 obr/min)
  • • Głośność: 67 dB(A) Im większa moc silnika i większe obroty tym głośniej
  • Solidna konstrukcja musi ważyć! Masa wentylatora to 36 kg
Wentylatory dachowe promieniowe PFD HT
Główne cechy i korzyści
  • Odporność na temperaturę: Bezpieczne przetłaczanie medium o temperaturze ciągłej do 150stC
  • Stabilna praca: Wirnik wyważany dynamicznie minimalizuje drgania i hałas.
Zastosowanie
  • Odprowadzanie oparów okapów przemysłowych
  • Wentylacja suszarni
  • Systemy odciągów miejscowych w przemyśle
  • Odciągi dymów i spalin
  • Hamownie
  • Kominy przemysłowe (do wspomagania ciągu spalin)
  • Wyciągi miejscowe z palenisk (grille, wędzarnie)
Dane techniczne
Poniższa tabela przedstawia kluczowe parametry modeli PFD HT
Pierwsza liczba w nazwie konkretnego modelu wentylatora wskazuje średnicę kanału wentylacyjnego
Typ
>kliknij i przejdź<
Wydajność MAX
[m3/h]
Wydajność nominalna
[m3/h]
Spręż nominalny
[Pa]
Moc silnika
[kW]
Ilość obrotów
[obr./min]
Prąd znamionowy*
3x400V